Утеплення зовнішніх стін будинку - економія ваших коштів

Якщо ви задаєтеся питанням, як відбувається утеплення будинків і квартир і для чого воно потрібне, тоді Ви заглянули за адресою. Ця стаття відкриє вам всі нюанси процесу утеплення фасаду і розповість, в чому ж вигода.

Кожен із нас хоче, щоб в його будинку завжди було тепло і затишно. Але погодьтеся, не кожен знає, що для цього робити. Якщо ви вважаєте, що покупка м'яких і красивих меблів та обігрівача врятує ваше становище, то дуже сильно помиляєтеся. Ви знаєте, що через стіни з дому виходить 40% тепла, а десятисантиметрова товщина пінопласту дорівнює півтораметровій цегляній стіні? Якщо згадати про постійно зростаючі ціни на енергоносії, то можна зрозуміти, чому саме тема утеплення стала вельми актуальною на сьогоднішній день.

Отже, розглянемо докладніше плюси утеплення фасадних стін. Якщо говорити про новобудови, то утеплення дає можливість істотно заощадити на будівельному матеріалі. По-друге, не секрет, що утеплення фасаду значно скорочує витрати на опалення.

Більш того, теплоізоляція зовнішніх стін допомагає утримувати комфортну температуру в приміщенні і в спекотну пору року! Іншими словами, взимку зберігаємо тепло в будинку, а влітку - підтримуємо задану температуру. Повірте, вам навіть не знадобиться кондиціонер, або ж потреба у ньому буде значно менша.

Отже, підіб'ємо підсумок, які переваги ми отримаємо, утепливши зовнішні стіни будинку або квартири:

  • економія будівельних матеріалів;
  • підвищений тепловий захист будинку, і, як наслідок, істотна економія на опаленні та кондиціонуванні;
  • комфорт і затишок у вашій оселі, адже температура і вологість завжди будуть на одному, оптимальному для вас рівні.

 

Для майстрів будівельної і ремонтної справи істотним плюсом фасадного утеплення є те, що воно допомагає значно зменшити деформацію зовнішніх стін новобудов, що відбувається внаслідок перепадів температури, більше того, усунути дефекти і руйнування, які неминуче виникають в процесі експлуатації будівлі. Також в процесі утеплення можна оформити фасад як вам завгодно - згідно з вашими смаками.

Погодьтеся, при такому значному списку вигод гріх не задуматися про утеплення фасаду будинку або квартири.

Наша команда професіоналів з радістю вам допоможе! Ми працюємо швидко і на совість, в роботі можемо використовувати ваш або наш матеріал. Проводимо утеплення найкращими матеріалами - пінополістиролом і мінватою. У нас найвигідніша вартість утеплення стін мінватою і пінополістиролом в Харкові і Харківській області. Звертайтеся - і вже в найкоротші терміни ви зможете дійсно насолодитися теплом і затишком у вашому домі зі спокійною душею і зекономленими грошима.