Утеплення стін зовні пінополістиролом: секрети і етапи роботи

Вирішили утеплити будинок пінополістеролом і Вам цікаво, як це відбувається? Ми поділимося з вами своїми секретами і опишемо весь процес роботи нашої команди.

Для початку визначимося, для чого потрібне утеплення стін будинку або квартири. Перша і найголовніша причина - це економія, адже утеплений будинок має до 50% менше витрат тепла, а при грамотній роботі навіть більше.

Сьогодні існують різні технології і методи утеплення, що дозволяють використовувати різні матеріали. Але професіоналам відомо, що найнадійнішим і найбільш ефективним (а разом з тим і недорогим) є пінополістирол (більш відомий як пінопласт). Цей матеріал має найкращу відповідність ціна-якість.

Утеплення стін будинку зовні починається безпосередньо з вибору матеріалу. Ми працюємо з пінополістиролом і мінватою. Про переваги та особливості цих матеріалів можна почитати на нашому сайті.

Визначившись з матеріалом, наша команда займається безпосередньо підготовкою стін, потім на утеплювач наноситься клей, призначений для поклейки теплоплит, після цього він прикріплюється на стіни. Далі йде етап закріплення теплоізоляційної плити. Для того, щоб вона трималася набагато міцніше, її потрібно обов'язково зміцнити дюбель-цвяхом. Він відмінно підтримує обраний нами утеплювач.

Потім відбувається процес армування, тобто посилення надійності матеріалу або конструкції іншими матеріалами. В даному випадку ми скористаємося сітковими шарами.

За допомогою підсилюючих латок з армуючої сітки необхідно проклеїти всі стіни, кути віконних і дверних прорізів. Виконання цієї процедури допоможе уникнути тріщин.

Також необхідно провести посилення всіх зовнішніх кутів будівлі, відкосів, виступаючих декоративних елементів. Для цього ми використовуємо пластикові або алюмінієві перфоровані куточки.

Після того, як висохли додаткові шари і відбулося закріплення всіх елементів армування, ми можемо почати монтаж основної сітки. Щоб зміцнити теплоізоляційний матеріал, використовують спеціальну сітку, призначену для роботи з фасадом.

Наступна смужка сітки повинна покрити на 100 мм попередню і будемо продовжувати наносити клей на поверхню та прикладати до нього армовану сітку.

На наступний день ще не зовсім висохле армоване полотно ми повинні прошліфувати, використовуючи наждачний папір. Через три дні армовані стіни повинні повністю просохнути, після чого ми можемо обробити їх грунтовкою.

І останній етап нашого утеплення - вибір декоративної штукатурки.

Щоб процес утеплення пройшов гладко і швидко, потрібно вибрати хороших і відповідальних робітників, з бажанням працювати та багатим досвідом, і тут ви звернулися за адресою!