Скільки коштує декоративна штукатурка і яку вибрати?

Як відомо, у кожної людини свої смаки і переваги, тому складно вгадати, що саме захоче клієнт. Зовнішній вигляд будинку - одне з важливих питань, тому що це на роки і постійно на виду. Тому якщо ви все ж сумніваєтеся у виборі оздоблювального матеріалу, то найкраще порадитися з кимось, або почати з того, які кошти ви маєте, і відштовхуватися від ціни. Сьогодні у кожного є можливість оформити фасад на свій смак.

Наша компанія пропонує обробку такими видами штукатурок: короїд, барашек і мармурова крихта. Ці штукатурки мають багато видів і підвидів, і ми вас запевняємо, що кінцевий результат здивує і порадує. Для правильного вибору пропонуємо ознайомитися з кожною.

Декоративна штукатурка короїд популярна як при обробці фасадів й інтер'єрів нових будинків, так і при реставрації старих. Штукатурки короїд, ціна яких залежить від виду, бувають цементно-полімерними, акриловими, силіконовими, силікатними.

Зерниста поверхня штукатурки, що нагадує по фактурі кілечка вовни баранчика, вельми популярний вид декоративного оздоблення фасадів та інтер'єрів. Штукатурка барашек, ціна якої цілком прийнятна, забезпечує цікавий і красивий вигляд вашого будинку.

Мармурова крихта користується дуже великою популярністю серед оздоблювальних матеріалів. Вона екологічна, відрізняється міцністю і стійкістю до атмосферних впливів. Добре переносить морози, спеку і вологу. Мармурова крихта може бути пофарбована в різні кольори, і для кожного будинку можна підібрати матеріали в тон загальному кольору, в гармонії із загальним видом будинку. Крихта з мармуру добре і красиво виглядає та відмінно поєднується з іншими матеріалами. Всі три типи штукатурки мають багато плюсів, зокрема:

• ударостійкість;

• паропроникність (але не для всіх видів);

• екологічність;

• тривалий термін служби, протягом якого зберігається зовнішня презентабельність і яскравість кольору, стійкість до ультрафіолетового випромінювання;

• морозостійкість;

• стійкість до утворення тріщин, завдяки наявності в складі полімерних добавок, що забезпечують еластичність покриття.

Тому, якщо ви не знаєте, який оздоблювальний матеріал вибрати, ця стаття буде вам дуже корисною. Кожна штукатурка по-своєму красива і унікальна, у вас є можливість вибрати улюблений колір або придумати свій неповторний відтінок, а також прикрасити штукатурні покриття фасаду різними декораціями типу штучних каменів або дерева.

Ми пропонуємо якісну обробку декоративними штукатурками короїд, барашек і мармурова крихта. Працюємо швидко і на совість. В роботі можемо використовувати як наш, так і ваш матеріал. Також виконуємо утеплення будинків і квартир в Харкові і Харківській області, Києві і Київській області.

Ми зробимо ваш будинок красивим, теплим і затишним!